Nazaj v trgovino PBO756421

Barve za steklo Pebeo Vitrail / set 6 x 20 ml

(5)
€14,77
€123,08 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Ste podlegli čarovniji vitraža? S pomočjo kompleta barv za steklo Pebeo Vitrail bo postalo lažje kot igračo. Set vsebuje 6 prozornih barv, ki predstavljajo potrebno osnovo za slikanje na dekorativnem steklu. Za popolno imitacijo vitraža priporočamo uporabo pomožnih obročkov Vitrail. Barve se med seboj mešajo. Po sušenju lahko okrašeno površino enostavno speremo z vodo. Odporne so na čistila za steklo. Predmeti, okrašeni z barvami Vitrail, so namenjeni samo za dekorativne namene.

LASTNOSTI IZDELKA:

  • Barve za steklo Pebeo Vitrail
  • Prozorne in jasne barve
  • Na osnovi topil
  • Obstojne na svetlobo
  • Primerne za prozorne površine, kot so steklo, pleksi steklo, ...
  • Set vsebuje 6 x 20 ml vitražnih barv (rumena, oranžna, rdeča, modra, zelena, zlata)
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Z barvo sem zadovoljna, kupim ponovno. Čudovit rdeče-vijoličen odtenek.

Diana Preverjena ocena

Težje jih je dobiti, ampak za delo s steklom so najboljše. Boljše kot Marabu.

Patricija Preverjena ocena

Precej gosta in se dlje suši, ampak rezultati na steklu so profesionalni.

Anna Preverjena ocena

Lepi živi odtenki, ki na steklenih vazah izgledajo čudovito. Z njimi je treba delati previdno, ker precej tečejo.

Martin Preverjena ocena

S temi barvami mi je uspelo narediti lep vitražni učinek na oknu v otroški sobi, otrokom je zelo všeč.

Peter Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano