Barva za les Hobby Line Wood Stain 50 ml

Na zalogi
(1)

Izberi
€3,97
€79,40 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Karakteristike:

  • izdelana na vodni bazi
  • primerna za uporabo na netretiranih lesenih površinah
  • obstojnost in raznolikost barve tudi po sušenju
  • barva je odporna na slino in primerna za otroške igrače
  • ne vsebuje strupenih snovi

Uporaba:

  • NANOS BARVE

Pretresi barvo pred uporabo. Potem nanesite barvo na netretirano (grobo) leseno površino in nato s čopičem ali spužvo porazdelite barvo v smeri lesene teksture. To naredite hitro in brez zadrževanja na enem mestu. V kolikor bo barva preveč bleda, nanesite še en sloj.

  • SLIKANJE MOTIVA

Uporabite papir za kopiranje ali grafitni papir za kopiranje željenega motiva. Prenesite papir z motivom na površino - s svinčnikom pojdite po linijah motiva na papirju za kopiranje.

  • BARVANJE

Poslikajte motiv s pomočjo željenih barv in čopičev.

  • NANOS ZAKLJUČNEGA PRIPRAVKA  

Po sušenju barve (cca 12 ur) se lahko naslikani predmet prelakira. To je predvsem priporočljivo za predmete / površine, ki bodo zunaj in za površine miz ter stolov.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 1 mnenj

To lazuro v odtenku oreh sem uporabila za star okvir ogledala in videti je fantastično, les je čudovito vpil pigment, hkrati pa je še vedno vidna njegova struktura.

Renata Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano