Solo Goya Tempera barve za gvaš 20ml

Na zalogi
(5)

Izberi
€3,49
€174,50 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Solo Goya Tempera Gouache je visokokakovostna barva za gvaš, namenjena umetnikom, ki imajo radi goste in neprozorne barve z intenzivnimi odtenki. Ta barva, ki je topna v vodi, vsebuje vezivni gumi, ki omogoča, da se ponovno aktivira tudi po sušenju, kar je idealno za metode plastenja in popravljanja. Barve za gvaš Solo Goya zagotavljajo odlično prekrivnost in imajo po sušenju žametno matiran zaključek. Barve so obstojne na svetlobi, kar zagotavlja, da umetniška dela dolgo časa ohranijo svojo lepoto in barve. Te tempera barve lahko uporabite na različnih površinah, vključno s platnom, papirjem, kartonom, lesom in celo ivernimi ploščami. Zaradi vsestranskosti so barve Solo Goya Gouache Paints primerno orodje za umetnike, ki eksperimentirajo z različnimi slikarskimi slogi in tehnikami.

Parametri izdelka:

  • Barve za gvaš - tempera gvaš
  • Vodotopno vezivo iz gume
  • Visoka pokrivnost
  • Svetlobno obstojen
  • Žametno mat zaključek
  • Za platno, papir, karton, les, iverne plošče
  • Volumen 20 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Kot študentka umetnosti cenim, da se te barve lepo mešajo in se sušijo razmeroma hitro.

Natalija Preverjena ocena

Temno moder odtenek je čudovit, točno takšnega sem potrebovala za senčenje neba.

Dominika Preverjena ocena

Odlične tempere, hči z njimi riše za šolo in z rezultati smo zaenkrat zelo zadovoljni.

Simona Preverjena ocena

Lepa majhna embalaža, idealna za preizkušanje novih tehnik, ne da bi morala kupovati velike količine.

Kristina Preverjena ocena

Barve so v redu, vendar sem jih morala nekoliko bolj razredčiti z vodo, da sem jih lažje nanašala s čopičem.

Adriana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano