Nazaj v trgovino ARTMUSEGL200

ARTMIE Muse Glue Univerzalno vodoodporno lepilo 200 ml

Na zalogi
€6,93
€34,65 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Zagotovo opremite svoj ustvarjalni kotiček: ARTMIE Muse Glue, pomemben spremljevalec vaših ustvarjalnih projektov, mora biti vedno pri roki. To je univerzalno lepilo z izjemno močjo, ki ga lahko uporabite za lepljenje najrazličnejših materialov in ga uporabite pri številnih ustvarjalnih projektih.Lepilo Muse Glue je brez vonja in ustvari brezbarvno, prozorno, elastično in vodoodporno lepilno plast. Je odlično in dovolj močno, zlasti za lepljenje lesenih materialov, kot so vezan les, stisnjene vlaknene plošče in karton. Brez težav se spopade tudi z lepljenjem usnja, penaste gume, tekstila ali platna. Uporablja se lahko za spajanje delov pohištva, spominkov, fotografij, za vezavo knjig in drugo. Cenili ga bodo tudi modelarji. Zaradi praktičnega aplikatorja je nanos čist in natančen: Očistite površino od umazanije in prahu ter jo pustite, da se posuši. Lepilo nanesite v enakomernem sloju in spojite. Čas lepljenja pri +20 °C: karton in papir - 1 ura, leseni izdelki so uporabni po 12 urah, največjo trdnost izdelek doseže po 24 urah. Zaradi raznolikosti materialov in površin podlage priporočamo izvedbo poskusnega lepljenja. parametri izdelka:- lepilo s povečano lepilno močjo- brez vonja- prozorno po popolnem sušenju- univerzalno - lepi skoraj vse površine- vodoodporno po sušenju- s praktičnim aplikatorjem in originalnim Artmie dizajnom
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano