Nazaj v trgovino KRL48251

ART POTCH lak in lepilo za decoupage pol-mat 150 ml

€6,55
€43,67 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Decoupage je popularna tehnika ki dekoriranim predmetom daje originalnost. Nemška znamka C. Kreul nudi mnogo izdelkov zahvaljujoč katerim se ta tehnika, vse bolj uporablja. Naj gre za mize, stole, vaze ali posode, okvirje ali škatle, bo ta tehnika vašim kreacijam dala zelo zanimiv videz.

KREUL se trudi da Vam olajša kreativno delo in zato vam nudi KREUL Art Potch Decoupage glue & lacquer, lepilo in lak v enem.

Karakteristike:

  • na bazi vode
  • odporen na vodo in zunanje pogoje
  • hitro se suši in je prosojen
  • idealen za les, karton, kovino, steklo, porcelan, keramiko, sintetične materiale in platno
  • pol-mat
  • pakranje: 150 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano