Amsterdam barva z efektom patine PATINA DECO 50ml

(5)
€3,67
€73,40 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Barva z efektom patine, znanega proizvajalca slikarskega pribora Royal Talens, ki predmetom daje starinski videz. Barva se nanaša s čopičem, gobico ali drugim mehkim materialom. Vsebina: 50ml

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Bakrena patina je staremu okvirju za ogledalo vdihnila novo življenje, videti je luksuzno, pa še narejeno je bilo v nekaj minutah.

Jakub Preverjena ocena

Deluje natančno po opisu, dovolj je en nanos in učinek stare kovine je tu.

Adam Preverjena ocena

Suši se malo dlje, kot sem pričakovala, vendar sem z rezultatom zadovoljna.

Ondrej Preverjena ocena

Odličen izdelek za obnovo dekoracij, patina v odtenku oksidirani baker je čudovita.

David Preverjena ocena

Nič posebnega, pričakovala sem intenzivnejši učinek, vendar za drobne detajle zadostuje.

Simon Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano