Nazaj v trgovino CNSC520003059

Akvarelni skicirni blok CANSON Montval harmonika CP 300 g/m² A5 - 18 listov

Na zalogi
€22,90
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akvarelni skicirni blok CANSON Montval v obliki harmonike (leporelo) s trdo vezavo je popolna izbira za študente in izkušene akvareliste. Papir z gramaturo 300 g/m² je izdelan iz 100 % celuloze na cilindričnem situ (mould-made) ter ima fino zrnato strukturo (cold press). Odlikujeta ga izjemna trpežnost in enostavno popravljanje napak pri mokrih tehnikah.

Parametri izdelka

  • Znamka: CANSON
  • Linija izdelkov: Montval
  • Format: A5
  • Gramatura papirja: 300 g/m²
  • Število listov: 18 listov
  • Vrsta vezave: trda vezava, harmonika / leporelo
  • Površina: cold press (fino zrno)
  • Material: 100 % celuloza, brez kislin (ISO 9706), brez optičnih belil
  • Izdelava: mould-made (cilindrično sito)

Uporaba

Skicirni blok je odličen za akvarel, gvaš, tuš, redčen akril in mešane mokre tehnike. Zaradi posebnega klejenja in trpežne površine omogoča večkratno laviranje, praskanje, brisanje ter izpiranje barve s čopičem ali gobico skoraj brez sledi.

Pogosto zastavljena vprašanja

Kakšna je gramatura papirja in ali prenaša mokre tehnike? Papir ima gramaturo 300 g/m², zato se pri stiku z vodo minimalno valovi ter brez težav prenese akvarel, tuš in gvaš.

Ali je papir brez kislin? Da, papir je izdelan iz 100 % celuloze brez vsebnosti kislin ter ustreza standardu ISO 9706, kar pomeni, da sčasoma ne rumeni in ne propada.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano