Nazaj v trgovino CNS0047171_00040441

CANSON Iris Vivaldi barvni papir 70 x 100 cm 240 g 25 listov

Na zalogi

Izberi
€57,90
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Canson Iris Vivaldi je kakovosten barvni risalni in ustvarjalni papir z gramaturo 240 g/m², namenjen umetnikom, šolam ter ljubiteljem ustvarjanja s papirjem. Zahvaljujoč barvanju v masi je barvni odtenek prisoten skozi celotno debelino lista, zato robovi ostanejo popolnoma obarvani tudi po rezanju in striženju. Ponuja gladko, obojestransko enotno površino z odlično prekrivnostjo ter trdno, dimenzijsko stabilno strukturo.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: CANSON
  • Linija izdelkov: Iris Vivaldi
  • Format: 70 x 100 cm
  • Gramatura: 240 g/m²
  • Površina: gladka na obeh straneh
  • Lastnost papirja: barvan v masi

Možnosti uporabe

Papir je primeren za risanje s suhimi tehnikami, grafično oblikovanje, tisk, kolaže, izrezovanje in dekoracije. Odlično se obnese pri pisanju s peresom ali flomastrom, se lepo lepi in pri zgibanju ne poka na pregibih, zaradi česar je idealen tako za odrasle ustvarjalce kot za šolski pouk.

Pogosto zastavljena vprašanja

Ali robovi papirja ostanejo barvni tudi po rezanju? Da, papir je barvan v masi, zato robovi ohranijo nasičen odtenek tudi po rezanju in striženju.

Ali papir pri zgibanju poka? Ne, papir se prepogiba brez neželenega pokanja na pregibu in se odlično lepi.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano