Nazaj v trgovino CNST4713000101_1E

Akvarelni blok St Cuthberts Mill Bockingford CP bel 300 g/m² - 12 listov

Na zalogi

Izberi
€31,50
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akvarelni blok St Cuthberts Mill Bockingford hladno stiskan (bel) z gramaturo 300 g/m² vsebuje 12 listov papirja vrhunske umetniške kakovosti, tradicionalno izdelanega na valjčnem situ v Veliki Britaniji. Izdelan je iz 100 % brezlesne celuloze z visokim deležem alfa-celuloze ter se ponaša z nežno zrnato teksturo, oblikovano z naravno volneno polstjo. Ta papir je izjemno hvaležen za delo in omogoča enostavno izpiranje barve vse do bele podlage, kar bodo cenili tako začetniki kot profesionalni ustvarjalci.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: St Cuthberts Mill
  • Serija: St Cuthberts Bockingford
  • Gramatura: 300 g/m²
  • Število listov: 12 listov
  • Vezava: enostransko lepljen blok
  • Tekstura: hladno stiskano / cold pressed (rahlo zrnata površina)
  • Barva papirja: bela
  • Material: 100 % brezlesna beljena celuloza z visokim deležem alfa-celuloze
  • Značilnosti: brez kislin (acid-free, pH 7–9), pufriran s kalcijevim karbonatom, brez optičnih belil, svetlobno obstojen (lestvica modre volne 6+), brez živalskih sestavin
  • Država porekla: Velika Britanija

Uporaba in tehnike

Blok je zasnovan predvsem za akvarel, odlično pa se obnese tudi pri gvašu, akrilu, suhem in oljnem pastelu ter pri risanju s peresom, tušem, svinčnikom ali ogljem. Zaradi visoke dimenzijske stabilnosti ostaja papir po navlažitvi raven in se ne guba.

Pogosto zastavljena vprašanja

Kako so vezani listi v bloku? Listi so vezani z enostranskim lepljenjem, kar omogoča preprosto in varno odstranjevanje posameznih listov brez poškodb.

Ali papir omogoča popravke in odstranjevanje barve? Da, Bockingford slovi po svoji izjemni sposobnosti odvzemanja pigmenta (lifting), kar vam omogoča posvetlitev plasti in popravke vse do čistega belega papirja.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano