Akvarelne barve SOLO GOYA STUDENT 1

Na zalogi
(5)

Izberi
€2,59
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akvarelne barve SOLO GOYA Student so vrata v svet barv za mlade umetnike in ustvarjalne duše, ki si želijo zanesljivih in visokokakovostnih akvarelnih barv. Te akvarelne barve, ki ponujajo različne odtenke, so zasnovane tako, da olajšajo začetek v svetu akvarelov in dajejo prostor za razcvet ustvarjalnosti. Vsaka posodica je kot barvna paleta, ki odpira vrata neomejenim barvnim možnostim. SOLO GOYA Student daje začetnim umetnikom priložnost za eksperimentiranje in odkrivanje veselja do ustvarjanja brez kompromisov glede kakovosti. Zaradi ugodne cene in kakovostnih barv so te posodice idealno orodje za študente, začetnike in vse, ki se želijo podati v svet akvarela. Poleg tega omogočajo enostavno mešanje barv, ustvarjanje prehodov in pridobivanje kontrastov, s čimer ustvarjalcem omogočajo, da z lahkoto izrazijo svoje ideje. SOLO GOYA Student niso le barve, temveč prvi korak k ustvarjanju in raziskovanju lastnega umetniškega sloga. Pustite barvam, da spregovorijo, in vaša stvaritev bo zaživela v polnem barvnem sijaju z akvarelnimi barvami SOLO GOYA Student.

Parametri izdelka:

  • SOLO GOYA akvarelne barve
  • za profesionalne umetnike
  • velikost posodice 17x13x7 mm
  • različni odtenki
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Moj mož je prišel na genialno idejo, da bi z njimi prebarval garažna vrata. Moram reči, da je rezultat super.

Boris Preverjena ocena

Kot ljubiteljska slikarka si zadostim tudi s študentsko serijo in ta barva popolnoma zadostuje.

Karol Preverjena ocena

Lepo se razmaže, idealna izbira za ustvarjanje doma.

Vladimir Preverjena ocena

Kupila sem vnukinji za rojstni dan in je navdušena nad njo.

Jan Preverjena ocena

Poštena cena za spodobno kakovost, za običajno slikanje povsem zadostuje.

Ladislav Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano