Nazaj v trgovino KRL17892

Akrilni flomastri Solo Goya TRITON black / white - 2 kos.

Na zalogi
(5)
€7,39
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilni flomastri Triton nemške znamke KREUL so odličen dodatek k akrilnemu slikanju. V kombinaciji z akrilnimi barvami Solo Goya lahko na platnu ustvarite značilne linije in zanimive detajle. Konica širine 1 - 4 mm je primerna za slikanje kontur kot tudi večjih površin. Flomastri so poleg platna primerni tudi za površine, kot so papir, karton, les, plastika, kovina ali steklo. Po sušenju lahko pričakujete svilnat mat zaključek.

Pred vsako uporabo je treba flomaster z zaprtim pokrovom temeljito pretresti 1 do 2 minuti. Previdno pritisnite konico na papir, da izčrpate barvo v konico. Zdaj lahko začnete ustvarjati umetniška dela.

Lastnosti izdelka:

  • Akrilni flomastri Triton
  • Črnilo na vodni osnovi
  • Po sušenju ustvari svilnato mat površino
  • Širina konice 1 - 4 mm
  • Primerni za različne površine - platno, papir, karton, les, kamen, plastiko, kovino, steklo
  • Komplet vsebuje 2 kontrastni barvi: črna in bela
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Končno sem našel flomastre, ki na platnu res dobro prekrivajo, ta črna je zares intenzivna.

Ladislav Preverjena ocena

Odličen komplet, z belo se odlično izrišejo podrobnosti in odsevi v očeh na portretih.

Roman Preverjena ocena

Uporabljam jih za drobne linije in se odlično obnesejo, vsekakor priporočam vsem ilustratorjem.

Tibor Preverjena ocena

Super kakovost, konica se ne cufa niti po daljšem času.

Samuel Preverjena ocena

Pričakoval sem malo več, vendar za osnovno obrisovanje risbe zadostujejo.

Oliver Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano