Nazaj v trgovino PBON094003

Akrilna kredna barva v spreju Pebeo 200 ml črna

Na zalogi
€13,04
€65,20 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilna kredna barva v razpršilu na vodni osnovi vam omogoča enostavno in natančno slikanje ter ustvarjanje umetniških del na različnih površinah. Pred uporabo stekleničko z razpršilom temeljito pretresite, da se barva enakomerno premeša. Sprej nanesite neposredno z razdalje približno 20 cm od površine. Kredna barva v razpršilu je primerna za umetnike, slikarje in dekoraterje, ki se želijo svobodno izražati v notranjih in zunanjih prostorih. Ta sprej je idealen za številne površine, tudi tiste, ki jih je težko doseči. Njegov nizek tlak zagotavlja optimalno natančnost in fino razpršitev barve. Pri nanašanju na porozne površine, kot je grob les, priporočamo, da za osnovo uporabite beli ali črni Pebeo Gesso decoSpray. To bo zagotovilo še boljše rezultate in boljši oprijem barve. Barvo nanesite na čisto in razmaščeno površino, da zagotovite trajno in kakovostno obdelavo. Akrilni sprej je vodoodporen in odporen na vremenske vplive, zato je odlična izbira tudi za zunanjo uporabo. Ko se barva popolnoma posuši (12 ur), ostane trajna in neizbrisna. Pri delu z barvo lahko madeže odstranite z milom in vodo v prvih 20 do 25 minutah po nanosu. Po tem času barva postane trajna in obstojna. Ustvarjajte edinstvena dela na različnih površinah in pustite, da zasije vaša umetniška odličnost!

Parametri izdelka:

  • akrilna kredna barva v spreju
  • na najrazličnejše površine
  • po sušenju je sprej vodoodporen
  • prostornina 200 ml


🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano