Nazaj v trgovino RSK220_31

ROSA TALENT Akrilna dekorativna barva Pearl 20 ml

Na zalogi

Izberi
€1,48
€74,00 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilna barva Pearl za dekoracijo blagovne znamke ROSA Talent je idealna za ustvarjanje elegantne, rahlo sijajne površine na različnih materialih. Zaradi odlične pokrivnosti in gladke konsistence jo zlahka nanesete s čopičem ali gobo. Akrilna barva z bisernim učinkom je primerna za les, vezan les, MDF, papir, karton, platno, kamen ali opeko, po sušenju pa ustvari vodoodporno in trajno površino. Barve so na vodni osnovi, zato jih lahko razredčite z vodo ali mešate med seboj, da dobite nove odtenke. Idealne so za okraševanje poročnih dodatkov, izdelavo razglednic, scrapbooking, decoupage in druge umetniške tehnike. Če nameravate končni izdelek lakirati, je dobro vedeti, da se lahko učinek biserov nekoliko zmanjša. Sodobna embalaža z varnostnim pokrovčkom varuje barvo pred izsušitvijo in zagotavlja njeno dolgo obstojnost.

Parametri izdelka:

  • Akrilna barva za bisere z rahlim sijajem ROSA Talent
  • Odlična pokrivnost in gladek nanos
  • Primerna za les, papir, karton, platno, kamen in druge površine
  • Vodoodporna površina po sušenju
  • Volumen: 20 ml, varnostni pokrovček
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano