Nazaj v trgovino PBO0890_04

Akrilna barva Pebeo decoCreme 120 ml


Izberi
€7,43
€61,92 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Uživajte odličnost visokokakovostne dekorativne akrilne barve znamke Pebeo decoCreme. Ta barva je zasnovana za več površin, s katero lahko okrasite in poživite različne materiale. Z visoko vsebnostjo pigmentov je barva neprosojna in zagotavlja odlično prekrivnost. Poleg tega je obstojna na svetlobi, kar zagotavlja obstojnost barve. Odtenki so na voljo v matirani ali biserni izvedbi. Matirana barva zagotavlja eleganten in gladek zaključek, medtem ko biserna barva doda piko na i in sijaj. Ta visokokakovostna barva je primerna za okraševanje različnih predmetov, kot so težak papir, karton, les, steklo, stiropor, kovina in drugo. Uporabite jo lahko tudi za leseno pohištvo in okvirje platna. S to vsestransko akrilno barvo vaša ustvarjalnost nima meja. Z akrilno barvo Pebeo decoCreme dajte svojim ustvarjalnim projektom novo dimenzijo. Vaša dela bodo zasijala z izjemnimi barvami, njihova lepota pa se bo ohranila dolgo časa.

Specifikacije izdelka:

  • Akrilna barva Pebeo decoCreme
  • idealna za dekoriranje
  • matni in biserni odtenki
  • opazna
  • hitro sušenje
  • za karton, les, polistiren, kovino in drugo
  • ena tuba za približno 1 m2
  • prostornina 120 ml


🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)

Nazadnje ogledano