100-odstotni naravni čebelji vosek 60 g

(3)
€2,99
€49,83 / kg
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

100-odstotni čebelji vosek je nepogrešljiv del opreme vsakega hobi navdušenca. Izdelajte si sveče, kozmetiko ali voščene serviete in še veliko več. Dišeč naravni čebelji vosek je primeren za katerokoli ročno izdelano stvaritev. Zahvaljujoč temu izdelku boste planet razbremenili nepotrebnih odpadkov. Preprosto ga dodajte ročno izdelanim milom, svečam, kremam ali pa lahko z njim voskate serviete, ki bodo služile kot odlična zamenjava za plastične vrečke. Vosek je na voljo v čudovitem dizajnu čebel, ki tehta 60 g.

lastnosti izdelka

  • 100-odstotni naravni čebelji vosek
  • za izdelavo kozmetike, sveč, mil, serviet …
  • Teža: 60 g
  • Mere: 7,5 x 6,5 x 2 cm
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Vosek je popolnoma perfekten, čudovito diši po medu in je kot nalašč za mojo enkaustiko. Priporočam z vsemi desetimi.

Alena Preverjena ocena

Uporabil sem ga za zaščito lesene deske in rezultat je neverjeten, les izgleda kot nov, voda pa samo zdrsi z njega.

Tibor Preverjena ocena

Super stvar, kakovosten izdelek.

Darina Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,47 € Cena na enoto 49,40 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano