ZLATA tekoča akrilna barva

Na zalogi
(3)

Izberi
€32,74
€277,46 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
ZLATA tekoča akrilna barva je profesionalna barva z bisernim kovinskim učinkom, ki spreminja svoj sijaj glede na jakost svetlobe. Zaradi tekoče konsistence je idealna za glaziranje, slikanje detajlov, prelivanje in tudi za tehnike airbrush. Ta akrilna barva za platno ponuja enako količino pigmentov kot serija Heavy Body, vendar v obliki, ki je podobna gosti smetani. Odlično se meša z mediji in geli, ne vsebuje polnil in ohranja visoko prekrivnost tudi pri nanosu v tankem sloju. Učinek "Iridescent" ne nastane zaradi kovinskih pigmentov, temveč zaradi loma svetlobe, kar ustvari neprimerljiv vizualni vtis, zlasti na temnih podlagah. Izberite svoj odtenek in svojemu delu zagotovite svetlobno globino in sijaj. blagovna znamka GOLDEN je v samem vrhu na področju umetniških barv. Izdelana je v ZDA, priljubljena med profesionalnimi umetniki in priznana zaradi kakovosti, inovativnosti in svetlobne obstojnosti svojih pigmentov: GOLDEN Fluid Iridescent Acrylic Paint- prostornina: 118 ml- konsistenca: tekoča, pigmentirana- površine: platno, papir, les, tekstil- učinek: biserni, spreminjajoči se kovinski sijaj- blagovna znamka: GOLDEN (ZDA)
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Vzel sem zlat odtenek in tisti učinek ob spremembi svetlobe izgleda na platnu res profesionalno.

David Preverjena ocena

Pakiranje 118 ml mi bo zdržalo celo večnost, saj je barva visoko koncentrirana in se čudovito sveti.

Simon Preverjena ocena

Ta izdelek uporabljam za popestritev svojih slik, tisti biserni odsev je točno to, kar sem iskal.

Norbert Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano