Nazaj v trgovino LKSK2209012500

Završni sijajni lak LUKAS – 125 ml

Na zalogi
€15,79
€126,32 / l
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Završni sijajni lak LUKAS je transparenten zaščitni lak, namenjen končni zaščiti akrilnih slik. Na površini ustvari visokosijajen in prozoren film, ki zanesljivo ščiti dokončano umetniško delo pred prahom in umazanijo. Je idealen dodatek za akrilne barve in medije priznane blagovne znamke LUKAS s tradicijo že od leta 1862.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: LUKAS
  • Vrsta: sijajni končni lak za akril
  • Prostornina: 125 ml
  • Barva: prozorna (brezbarvna)
  • Država porekla: Nemčija
  • Teža: 0,13 kg
  • Pakiranje: 1 kos

Uporaba in nanos

Lak nanašajte v tankih in enakomernih plasteh z mehkim ploščatim sintetičnim čopičem na čisto in popolnoma suho površino slike. Pred nanosom morebitnega naslednjega sloja pustite, da se lak temeljito posuši.

Pogosto zastavljena vprašanja

Za katero tehniko je ta lak primeren? Lak je posebej razvit za zaščito slik, ustvarjenih z akrilnimi barvami in mediji.

Kakšen končni učinek lak ustvari? Po sušenju tvori popolnoma prozoren zaščitni sloj z visokim leskom.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano