Nazaj v trgovino LKSK2208012500

Zaključni mat lak za akril LUKAS – 125 ml

Na zalogi
€15,79
€126,32 / l
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Zaključni mat lak LUKAS s prostornino 125 ml je namenjen zanesljivi zaščiti dokončanih akrilnih del. Ustvari mat, popolnoma prozoren zaščitni film brez motečih odsevov, ki vaše umetniško delo ščiti pred prahom, umazanijo in drugimi zunanjimi vplivi. Je idealen zaključni premaz za akrilne barve priznane znamke LUKAS.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: LUKAS
  • Vrsta izdelka: zaključni mat lak
  • Prostornina: 125 ml
  • Barva: prozorna (brezbarvna)
  • Uporaba: akrilno slikanje
  • Pakiranje: 1 kos

Navodila za uporabo

Lak nanesite z mehkim, ploščatim sintetičnim čopičem v tankih in enakomernih plasteh na popolnoma suho in čisto površino akrilne slike. Med posameznimi nanosi pustite, da se površina temeljito posuši. Čopič po uporabi takoj očistite z ustreznim čistilom.

Pogosta vprašanja

Kakšen končni videz ustvari lak? Lak posuši v enakomeren, matiran in prozoren zaščitni sloj, ki ne spreminja barvnih tonov in odpravlja svetlobne odseve.

Kdaj lahko lak nanesem na sliko? Pred nanosom laka se prepričajte, da so vse plasti akrilne barve povsem suhe, kar običajno traja od nekaj ur do nekaj dni, odvisno od debeline nanosa barve.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano