Nazaj v trgovino LKSK315091

Zaključni lak v spreju LUKAS Studio sijoč – 400 ml

Na zalogi
€15,79
€39,48 / l
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Zaključni sijoči lak v spreju LUKAS Studio ustvari na vašem umetniškem delu visokosijoč in povsem prozoren zaščitni sloj. Se ne rumeni, se hitro suši ter zagotavlja vodoodporen film z odličnim oprijemom in odpornostjo proti praskam ali udarcem. Je nepogrešljiv pripomoček za vsakega ustvarjalca, ki išče zanesljivo zaščito za oljne, akrilne, tempera in gvaš poslikave ter risbe.

Lastnosti in prednosti

  • Znamka: LUKAS
  • Serija: Studio
  • Oblika: sprej
  • Prostornina: 400 ml
  • Barva in videz: prozorna, visok sijaj
  • Značilnosti filma: vodoodporen, ne rumeni, odporen proti praskam in udarcem
  • Primerne tehnike: olje, akril, tempera, gvaš, risbe, umetniški tiski
  • Ni primerno za: stiropor
  • Pakiranje: 1 kos

Navodila za uporabo

Lak nanašajte le na popolnoma posušena dela z razdalje približno 25–30 cm v tankih, enakomernih slojih s križnimi gibi. Pred uporabo dozo dobro pretresite in delajte v dobro prezračenem prostoru, zaščitenem pred prahom.

Pogosta vprašanja

Ali je ta lak primeren tako za oljne kot akrilne barve? Da, lak LUKAS Studio je vsestranski in odličen za zaščito oljnih, akrilnih, tempera in gvaš slik ter umetniških grafik in risb.

Ali bo lak sčasoma porumenel? Ne, posebna formula zagotavlja, da lak ne rumeni in ohranja prvotno čistost barv vašega dela.

Ali ga lahko uporabim na stiroporu? Ne, ta lak v spreju ni primeren za nanašanje na stiropor oziroma polistiren.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano