Nazaj v trgovino PBO766308

Vodoodporno sredstvo Pebeo Gedeo

Na zalogi
(5)
€7,73
€103,07 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Naj vaša ustvarjalnost izstopa. Če želite zatesniti svojo glineno posodo, ne da bi jo morali zažgati, imamo popolno rešitev za vas. Vodoodporno sredstvo Pebeo GÉDEO je akrilna smola na vodni osnovi, ki se lahko uporablja kot tesnilo, sredstvo za glaziranje in barvilo za glinene posode. Sredstvo Pebeo Gedeo ima zelo nizko viskoznost. Njegova rumena barva vam omogoča, da prepoznate morebitne pomanjkljivosti v aplikaciji. Čas sušenja je 10 ur. Polnilni, hidroizolacijski premaz odlično prekrije površino, ki jo je treba prekriti. Tekočina, je zelo prodorna za boljše tesnjenje. Njegova začasna obarvanost olajša nanašanje. Ne zahteva nobenega žganja in po sušenju postane prozorno.

lastnosti izdelka:

  • Vodoodporno sredstvo Pebeo Gedeo
  • Na osnovi akrilne smole
  • Za zatesnitev glinenih posod brez žganja
  • Penetracijsko sredstvo za boljše tesnjenje
  • Po sušenju je prozorno
  • Čas sušenja 10 ur
  • Prostornina 75 ml

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Končno sem s pomočjo tega sredstva rešil svoje odlitke pred vlago, deluje res zanesljivo.

Adam Preverjena ocena

Malo me je skrbelo, ali bo pustilo lise, vendar je po nanosu na smolo površina čudovito čista in vodoodporna.

Ondrej Preverjena ocena

Kot profesionalna umetnica v ateljeju cenim kakovost tega pripravka, pri mojem ustvarjanju je nepogrešljiv.

David Preverjena ocena

Deluje točno tako, kot piše v opisu.

Simon Preverjena ocena

Uporabila sem ga za svoje majhne kipce in zaenkrat so videti odlično, z moje strani zadovoljstvo.

Norbert Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano