Nazaj v trgovino NVP1943_018

Vodene barve White Nights v leseni škatli | izberite set

(3)

Izberi
€97,10
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Vodene barve “White Nights” v leseni škatli - izberite set

Profesionalne Vodene barve vrhunske kakovosti, so kombinacija tradicije starih mojstrov in modernega tehnološkega procesa proizvodnje. Barve so izdelane iz drobno mletih pigmentov z dodatkom arabske gume, ki je najboljše naravno lepilo za Vodene barve. imajo visoko intenzivnost pigmentov, ki se ne spreminja pri mešanju z vodo. lahko se medsebojno mešajo in se zlahka nanašajo na površino. Paleto barv sestavljajo enobarvni pigmenti in barve odporne na svetlobo.

 

Pakiranje:

  • 24 kom, 36 kom in 48 kom vodenih barv 2,5 + 1 x čopič iz dlak veverice, barve so pakirane v leseni kvadratni posodici <št />
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Ta lesena škatla je videti neverjetno luksuzno in barve v njej so pravi zaklad za vsakega slikarja.

Jakub Preverjena ocena

Ta komplet sem dobila za rojstni dan in ob odprtju sem ostala brez besed, vse je pregledno shranjeno in deluje zelo profesionalno.

Adam Preverjena ocena

Idealen komplet za nekoga, ki misli resno z akvarelom, kakovost izdelave škatle in samih barv je na vrhunski ravni.

Ondrej Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano