Nazaj v trgovino NVP1942_090

Vodene barve White Nights | izberite set

Na zalogi
(2)

Izberi
€49,49
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Vodene barve “White Nights” - izberite set

Profesionalne Vodene barve vrhunske kakovosti, so kombinacija tradicije starih mojstrov in modernega tehnološkega procesa proizvodnje. Barve so izdelane iz drobno mletih pigmentov z dodatkom arabske gume, ki je najboljše naravno lepilo za Vodene barve. imajo visoko intenzivnost pigmentov, ki se ne spreminja pri mešanju z vodo. lahko se medsebojno mešajo in se zlahka nanašajo na površino. Paleto barv sestavljajo enobarvni pigmenti in barve odporne na svetlobo.

 

Pakiranje:

  • 12 kom, 24 kom in 36 kom vodenih barv 2,5 ml u plastičnem pakiranju
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 2 mnenj

Zelo me je razveselila nasičenost teh barv, za študenta umetniške šole je ta komplet 12 kosov popolna izbira.

Patrik Preverjena ocena

Osnovni komplet me je presenetil s svojo izdatnostjo, za to ceno res nisem pričakoval tako visoke kakovosti pigmentov.

Erik Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano