Velika paleta profesionalnih barv za obraz

€27,28
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Paleta profesionalnih barv za poslikavo obraza za otroke vam bo pomagala narediti vsako zabavo ali dogodek bolj zanimivo. Osnovna lestvica 8 barv vam omogoča ustvarjanje zanimivih barvnih kombinacij in tako vam nobena maska ne bo nemogoča. Enostaven nanos in hitro sušenje bosta všeč tudi najzahtevnejšim potrošnikom. Zahvaljujoč dimenzijam palete barva teče počasi in tako bo ena paleta dovolj, da boste lahko poslikali do 400 obrazov. Barve so narejene na vodni osnovi in se v minuti sušijo, kar omogoča nanos naslednjih barv. Po nanosu umiva se preprosto le s toplo vodo in milo. Vse barve ustrezajo strogim varnostnim predpisom, zato jih lahko uporabljate tudi na občutljivi koži in obrazih, ki trpijo zaradi alergij.


lastnosti izdelka

  • velika paleta barv za poslikavo obraza in telesa
  • vsebuje 8 x 18 ml barv (bela, črna, zelena, modra, rumena, oranžna, roza in rdeča)
  • ne vsebujejo parfumov
  • enostavno pranje
  • preprosta aplikacija
  • varne
  • primerne za občutljivo kožo
  • narejene iz vrhunskih kozmetičnih sestavin
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano