Nazaj v trgovino CCH977689

Ustvarjalni komplet za izdelavo nakita iz rožnega kremena

€8,58
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Odkrijte čarobnost ustvarjanja lastnega nakita z našim ustvarjalnim kompletom za izdelavo nakita iz rožnega kremena. S tem kompletom lahko ustvarite edinstvene kose s pravimi kristali, ki imajo posebne energijske lastnosti. Rožni kremen je znan po tem, da lahko prinaša ravnovesje, ljubezen in pomirjujočo energijo. Komplet vsebuje rožni kremen, rokajske kroglice, karabinke, povezovalne obročke, iglo za nakit, žico za nakit, sladkovodne bisere in elastično vrvico. S to kombinacijo materialov lahko ustvarite elegantno ogrlico in zapestnico, ki ne bosta le eleganten dodatek, temveč tudi nosilec pozitivne energije. Komplet je idealen za ustvarjalne posameznike s srednje zahtevnim znanjem izdelovanja nakita. Upoštevajte, da so kristali naravnega izvora, zato se lahko razlikujejo po velikosti, obliki in barvi

:

  • Vsebina paketa: Rožni kremen, kroglice rocaille, karabini, povezovalni obročki, igla za nakit, žica za nakit, sladkovodni biseri, elastična vrvica
  • Uporaba: Uporaba: Izdelava energetskega in oblikovalskega nakita
  • Lastnosti kristalov: - kristali, ki se uporabljajo v rožnatem prahu, so primerni za uporabo v industriji: Rožni kremen - ljubezen, harmonija, pomirjujoča energija
  • Primerno za: - kremen - kristal - kristal - kristal - kristal - kristal - kristal - kristal - kristal - kristal, ki je primeren za: Ustvarjalni posamezniki, ljubitelji ročnega dela, izdelava daril
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,55 € Cena na enoto 30,33 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano