Nazaj v trgovino PRIP3750LB_012

Univerzalni umetniški čopič PRINCETON Select Lunar Blender s kratkim ročajem


Izberi
€5,09
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Univerzalni umetniški čopič PRINCETON Select tipa Lunar Blender predstavlja poseben ploščat čopič z mešanico naravnih in sintetičnih ščetin. Zaradi natančne poteze in prožnosti je idealen za študente, šolsko in hobi slikanje ter delo z različnimi slikarskimi tehnikami. Kratek modri leseni ročaj zagotavlja odličen nadzor pri natančnem delu od blizu.

Lastnosti in parametri

  • Znamka: PRINCETON
  • Serija: Select
  • Vrsta čopiča: posebna vrsta čopiča – Lunar Blender (ploščata oblika)
  • Material ščetin: mešanica naravnih in sintetičnih ščetin
  • Ročaj: moder lesen, kratek
  • Objemka: srebrna
  • Namen: za študente, hobi in šolsko ustvarjanje
  • Pakiranje: 1 kos

Uporaba in tehnike

Čopič je primeren za oljne, akrilne in akvarelne barve, pri čemer se odlično obnese pri lazurnih nanosih in prekrivanju površin. Po uporabi ga preprosto sperite z vodo (pri oljnih barvah najprej s topilom), nežno oblikujte konico in posušite v vodoravni legi.

Pogosto zastavljena vprašanja

Za katere tehnike in medije je čopič primeren? Čopič se odlično obnese z oljnimi, akrilnimi in akvarelnimi barvami ter je primeren tako za laziranje kot za enakomerno prekrivanje površin.

Kako pravilno negovati čopič po slikanju? Po končanem delu čopič sperite z vodo (pri oljnem slikanju najprej uporabite razredčilo), nežno poravnajte ščetine in pustite, da se posuši v ležečem položaju.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano