Nazaj v trgovino PRIP3950M012

Univerzalni čopič PRINCETON Velvetouch Mop kratek ročaj 3 mm (1/8")

Na zalogi
€14,49
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Univerzalni umetniški čopič PRINCETON Velvetouch v obliki Mop z velikostjo 3 mm (1/8") je zasnovan za natančno in detajlno delo z vodenimi ter oljnimi barvami. Ščetine so izdelane iz posebne mešanice sintetičnih vlaken brez živalskih dlak, kar zagotavlja enakomeren nanos, odlično prožnost in ohranjanje oblike. Kratek ročaj omogoča popoln nadzor pri ustvarjanju detajlov na mizi.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: PRINCETON
  • Serija izdelkov: Velvetouch
  • Vrsta čopiča: Mop (posebna vrsta čopiča)
  • Velikost: 3 mm (1/8")
  • Material ščetin: mešanica sintetičnih vlaken (sintetične ščetine)
  • Ročaj: kratek ročaj
  • Dimenzije: 7 × 7 × 178 mm
  • Teža: 0,004 kg
  • Pakiranje: 1 kos

Uporaba in nega

Čopič je vsestransko primeren za delo z akvarelnimi, akrilnimi in oljnimi barvami. Po uporabi z barvami na vodni osnovi ga enostavno operite z vodo, pri oljnih medijih pa najprej uporabite ustrezno topilo. Ščetine nato nežno poravnajte v prvotno obliko in čopič posušite v vodoravnem položaju.

Pogosta vprašanja

Kako očistiti čopič po slikanju? Po delu z vodenimi barvami čopič temeljito sperite s čisto vodo, pri oljnih barvah pa ga najprej očistite s topilom, nežno oblikujte konico in ga posušite leže.

Ali so ščetine naravne ali sintetične? Čopič vsebuje kakovostno mešanico sintetičnih vlaken in je v celoti izdelan brez živalskih dlak.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano