Nazaj v trgovino PRIP3750_BM050

Univerzalni čopič Mop PRINCETON Select s kratkim ročajem


Izberi
€7,39
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Univerzalni čopič tipa Mop iz serije PRINCETON Select je umetniški čopič z naravnimi kozjimi in ponijevimi dlakami, namenjen šolskemu, hobi in naprednemu slikanju. Odlikujejo ga prožnost, dolga življenjska doba in natančne poteze pri delu z različnimi mediji. Zahvaljujoč kratkemu modremu lesenemu ročaju zagotavlja popoln nadzor in občutek pri ustvarjanju detajlov od blizu.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: PRINCETON
  • Serija: Select
  • Vrsta čopiča: Mop / univerzalni
  • Material ščetin: kozje in ponijeve dlake
  • Ročaj: kratek, moder lesen ročaj
  • Objemka: srebrna
  • Vsebina pakiranja: 1 kos

Uporaba in tehnike

Čopič je primeren za laziranje, prekrivanje večjih površin in klasično slikanje. Odličen je za akrilne, oljne in akvarelne barve.

Pogosto zastavljena vprašanja

Kako negovati čopič po slikanju? Po uporabi čopič sperite z vodo (pri oljnih barvah najprej z ustreznim topilom), nežno oblikujte konico in pustite, da se posuši v ležečem položaju.

Za katere vrste barv je ta čopič primeren? Čopič je univerzalen in je primeren za oljne, akrilne ter akvarelne barve.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano