Nazaj v trgovino SCH86005097

Trio Air HORADAM Naturals Akvarelni komplet

(3)
€25,69
€1.712,67 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Trio Air HORADAM Naturals je edinstven komplet akvarelov, ki ga navdihujejo nežni in naravni odtenki zraka. Ta veganska in okolju prijazna kolekcija podjetja Schmincke vsebuje tri posebej izbrane barve - rujno kredo, kavkaško zemljo in zeleni skrilavec. Vse barve so izdelane izključno iz naravnih pigmentov na rastlinski in mineralni osnovi, kar zagotavlja pristne in naravne rezultate. Za akvarelne barve je značilen rahlo zrnat površinski učinek, ki ustvarja teksturo, ki daje delom naravni značaj. Njihova konsistenca je nekoliko bolj čvrsta, kar omogoča boljši nadzor pri nanašanju barv, podobno kot pri gvašu. Zaradi nežnega vonja pigmentov, pridobljenih iz naravnih sestavin, je proces slikanja nepozabno doživetje. Akvareli so izjemno primerni za podrobno delo in eksperimentiranje, njihova obstojnost na svetlobo pa zagotavlja dolgoročno kakovost. Komplet Trio Air je idealno orodje za umetnike, ki imajo raje okolju prijazne materiale in iščejo nežne odtenke za svoje umetniške projekte. Primeren je za začetnike in profesionalce.Parametri izdelka:Akvarelne barve Trio Air HORADAM NaturalsNarejene iz naravnih pigmentovVeganski okolju prijazniLahko zrnati učinekTrdnejša konsistencaV pakiranju 3 odtenki Rügen Chalk (110), Caucasian Earth (680), Green Slate (720)Volumen 5 mlPridelano v Nemčiji
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Naročila sem to trojico za preizkus in ti naravni odtenki so čudoviti. Majhna embalaža, vendar je glede na kakovost vredno.

Adriana Preverjena ocena

To so popolne barve za detajle v naravi. Sem upokojenka in slikanje z njimi me resnično pomirja.

Soňa Preverjena ocena

Odličen komplet za potovanja. Majhen, priročen in hkrati zelo kakovosten.

Daniela Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano