Transparentni pečatki - Angleški verzi

€5,25
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Transparentni pečatki so enostavno senzacionalni, nenavadni in predvsem čarobni! Uporabljajo se zelo enostavno - nanesete črnilo, tuš ali akrilno črnilo na pečatke in enostavno odtisnite na predmet ki ga želite okrasiti. Za enakomeren odtis priporočamo uporabo akrilnega bloka za pečate. Pečat je dovolj po uporabi speriti in ga boste lahko znova uporabili. Odlični so za različne oblike dekoriranja, tiskanja, embossing tehniko, okraševanje, scrapbooking, cardmaking, decoupage in podobno. Idealni so za ustvarjanje oblikovalskih grafičnih elementov na papirju, platnu, lesu, plastiki, tekstilu, betonu, kovini in dr.

Lastnosti IZDELKA

  • silikonski pečatki za papirne tehnike
  • transparentni
  • motivi z znanimi angleškimi verzi
  • dimenzije lista: 11 x 15,5 cm

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano