Terpentin olje SZMAL | izberite vsebino

€1,59
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Eden od tradicionalnih medijev za profesionalno slikanje z oljnimi barvami. Specifičen je zaradi svojega vonja. Terpentin se pridobiva z dvojno destilacijo smole iglavcev. Tradicionalno razredčilo oljnih barv poljske znamke SZMAL je popolno pomožno sredstvo pri slikanju. Najpogosteje se pripravlja za pripravo za slikanje z oljnimi barvami. Uporablja se za razredčevanje barv in čiščenje čopičev. V kolikor želite debelejši sloj barve, ne dodajte terpentin. Terpentin je primeren tudi za odstranjevanje barve z različnih površin, vključno s kožo na rokah.

ZNAČILNOSTI IZDELKA

  • plastenka iz trde plastike s pokrovčkom ki ga otroci ne morejo odpreti
  • uporablja se za razredčevanje barv in čiščenje čopičev
  • ima značilen vonj
  • primeren je tudi za odstranjevanje barv z različnih površin, vključno s kožo na rokah
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano