Terpentin - brez vonja TALENS 250ml

(6)
€23,02
€92,08 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Alkohol brez vonja znamke Royal TALENS

Uporaba: za redčenje oljnih barv, čiščenje čopičev in ostalega slikarskega materiala.

Sestava: mineralno destilirano olje z minimalno koncentracijo škodljivih delcev

Opis:

- brez vonja

- zelo čisto s 100% izhlapevanjem; popolnoma izhlapi iz površine

- stanjša sloj oljne barve

- ni primeren za odstranjevanje posušenega laka

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 6 mnenj

Zelo cenim, da je to redčilo res brez vonja, zato lahko slikam tudi v manjši sobi.

Andrea Preverjena ocena

Steklenička je praktična in mi zdrži res dolgo.

Natalija Preverjena ocena

Odlična izbira za ateljejsko delo, kjer se želi človek izogniti kemičnemu smradu.

Dominika Preverjena ocena

Uporabljam ga za čiščenje čopičev in deluje popolnoma brezhibno.

Simona Preverjena ocena

Ta izdelek je nujen za vsakega oljnega slikarja.

Kristina Preverjena ocena

Hitro očisti barve, čopiči pa ostanejo prožni.

Adriana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano