Nazaj v trgovino JOV5026A

Tekoča tempera JOVI Premium set 6 x 250 ml – različica A

€17,49
€11,66 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Tekoča tempera JOVI Premium v priročnem setu 6 x 250 ml predstavlja prekrivno barvo na vodni osnovi z živahnimi, intenzivnimi odtenki ter izjemno močjo prekrivanja. Pripravljena je za takojšnjo uporabo neposredno iz plastenke s praktičnim pokrovčkom za doziranje. Zlahka se nanaša in je kot nalašč za ustvarjanje otrok od 3. leta starosti, šolske projekte ter likovne krožke. Zahvaljujoč varni sestavi na naravni osnovi in brez glutena je koži prijazna ter enostavno pralna z rok in večine tkanin.

Lastnosti in prednosti

  • Znamka: JOVI
  • Linija: JOVI Premium
  • Oblika: tekoča tempera na vodni osnovi
  • Količina v pakiranju: 6 x 250 ml (mešanica barv, različica A)
  • Značilnosti: visoka prekrivnost, hitro sušenje, enostavno mešanje odtenkov, redčenje z vodo
  • Sestava: na naravni osnovi, brez glutena, enostavno pralna
  • Varnost: ustreza standardom EN 71, varna za otroke od 3. leta dalje

Uporaba in tehnike

Barve lahko nanašate s čopičem, valjčkom, gobico ali lopatko na vpojne podlage, kot so risalni papir, karton, lepenka, les ali sušeča se modelirna masa. Odtenke lahko poljubno mešate med seboj ali pa jih z dodajanjem vode razredčite za svetlejše in prosojnejše tone.

Pogosta vprašanja

Ali se te otroške barve zlahka sperejo z oblačil? Da, barve JOVI Premium so narejene na naravni osnovi, zato se brez težav umijejo z rok ter izperejo iz večine običajnih tkanin.

Na katerih površinah se barva najbolje obnese? Odlično se oprime vpojnih materialov, kot so papir, karton, lepenka, les in modelirne mase.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Solo Goya Set akrilnih barv 3x100 ml - Zmešajte svojo zeleno

Solo Goya Set akrilnih barv 3x100 ml - Zmešajte svojo zeleno


Znižana cena  7,79 € Redna cena  11,49 € Cena na enoto 25,97 €/l
ARTMiE
Sestavljena akrilna sijajna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)

Sestavljena akrilna sijajna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)


Znižana cena  9,36 € Redna cena  11,70 €
Kompozit
Kompozit satenasto akrilna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)

Kompozit satenasto akrilna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)


Znižana cena  9,36 € Redna cena  11,70 €
Kompozit
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Silikonsko olje ARTMIE 20 ml

Silikonsko olje ARTMIE 20 ml


2,37 € Cena na enoto 118,50 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE

Nazadnje ogledano