Nazaj v trgovino JOV5116B

Tekoča tempera JOVI Premium set 6 x 1000 ml – različica B

€56,90
€9,48 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set tekočih temper barv JOVI Premium v različici B vsebuje 6 plastenk s prostornino 1000 ml, pripravljenih za takojšnjo uporabo neposredno iz embalaže. Te tekoče šolske tempere na vodni osnovi odlikujejo živahni, intenzivni odtenki in izjemna prekrivnost, zaradi česar so odlična izbira za šolske projekte ter ustvarjanje otrok od 3. leta starosti dalje. Sestava na naravni osnovi je brez glutena, varna po standardu EN 71 ter omogoča enostavno pranje z rok in večine tkanin.

Lastnosti in parametri

  • Znamka: JOVI
  • Linija izdelkov: Premium
  • Količina v pakiranju: 6 x 1000 ml
  • Oblika: tekoča tempera
  • Barvna lestvica: večbarvni set (mešanica barv – različica B)
  • Sestava: na vodni osnovi, naravne sestavine, brez glutena
  • Varnost: certifikat EN 71, primerno za otroke od 3 let
  • Država porekla: Španija

Uporaba in nanos

Tempere se gladko razmazujejo in nanašajo s čopičem, valjčkom, lopatico ali gobico na vpojne podlage, kot so papir z višjo gramaturo, karton, lepenka, les in modelirna masa. Odtenke lahko med seboj poljubno mešate ali jih redčite z vodo za doseganje svetlejših tonov. Praktičen dozirni pokrovček preprečuje nepotrebno razlivanje in sušenje barve.

Pogosta vprašanja

Ali se barve enostavno sperejo z oblačil in kože? Da, barve so oblikovane tako, da se z rok in običajnega tekstila zlahka odstranijo z vodo ter milom.

Na katere materiale se barva najbolje oprime? Barva se odlično oprime in hitro posuši na vpojnih podlagah, kot so risalni papir, karton, les in suha modelirna masa.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Solo Goya Set akrilnih barv 3x100 ml - Zmešajte svojo zeleno

Solo Goya Set akrilnih barv 3x100 ml - Zmešajte svojo zeleno


Znižana cena  7,79 € Redna cena  11,49 € Cena na enoto 25,97 €/l
ARTMiE
Sestavljena akrilna sijajna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)

Sestavljena akrilna sijajna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)


Znižana cena  9,36 € Redna cena  11,70 €
Kompozit
Kompozit satenasto akrilna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)

Kompozit satenasto akrilna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)


Znižana cena  9,36 € Redna cena  11,70 €
Kompozit
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Silikonsko olje ARTMIE 20 ml

Silikonsko olje ARTMIE 20 ml


2,37 € Cena na enoto 118,50 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE

Nazadnje ogledano