Tekoča tempera JOVI Premium 6 x 250 ml

€17,49
€11,66 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Komplet otroških barv JOVI Premium vsebuje tekočo tempero na vodni osnovi z visoko prekrivnostjo in živahnimi odtenki, pripravljeno za takojšnje ustvarjanje. Zasnovana je za šolsko in otroško slikanje od 3. leta starosti, pri čemer se enostavno nanaša, hitro suši ter se zaradi naravne sestave brez glutena zlahka spere z rok in večine tkanin.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: JOVI
  • Serija: Premium
  • Vrsta izdelka: tekoča tempera
  • Vsebina pakiranja: set 6 x 250 ml (barvna kombinacija B)
  • Sestava: na vodni osnovi, naravne sestavine, brez glutena
  • Primerno za: otroke od 3. leta starosti, šole in vrtce
  • Certifikat: EN 71

Uporaba in tehnike

Barva je pripravljena za neposredno uporabo iz plastenke s praktičnim pokrovčkom za doziranje. Nanaša se s čopičem, valjčkom, lopatico ali gobico na vpojne podlage, kot so papir, karton, lepenka, les ali samoutrjevalna masa. Odtenke lahko poljubno mešate med seboj ali redčite z vodo za prosojnejše tone.

Pogosta vprašanja

Ali se barve zlahka sperejo z oblačil? Da, tekoče tempere JOVI temeljijo na naravni osnovi in se brez težav umijejo z rok ter izperejo iz večine tekstila z milom in vodo.

Ali je treba barve pred uporabo redčiti? Ne, barve so takoj pripravljene za slikanje neposredno iz embalaže, po želji pa jih seveda lahko redčite z vodo.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Solo Goya Set akrilnih barv 3x100 ml - Zmešajte svojo zeleno

Solo Goya Set akrilnih barv 3x100 ml - Zmešajte svojo zeleno


Znižana cena  7,79 € Redna cena  11,49 € Cena na enoto 25,97 €/l
ARTMiE
Sestavljena akrilna sijajna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)

Sestavljena akrilna sijajna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)


Znižana cena  9,36 € Redna cena  11,70 €
Kompozit
Kompozit satenasto akrilna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)

Kompozit satenasto akrilna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)


Znižana cena  9,36 € Redna cena  11,70 €
Kompozit
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Silikonsko olje ARTMIE 20 ml

Silikonsko olje ARTMIE 20 ml


2,37 € Cena na enoto 118,50 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE

Nazadnje ogledano