Nazaj v trgovino PNTliq-metal-210_79

Tekoča kovina PENTART - 30 ml

Na zalogi

Izberi
€4,59
€153,00 / l
Na poti k namDostava v 6–7 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Tekoča kovina

Sintetična barva znamke PENTART vsebuje visoko koncentracijo kovinskih pigmentov za imitacijo kovinske površine. Kot zaključen premaz priporočamo svetlikajoč sintetični lak. Čopiče lahko po uporabi očistite z terpentinom. Pred uporabo dobro premešajte barvo. Vsebina: 30 ml. Dostopna v 4 odtenkih.


🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak s satenastim sijajem AMSTERDAM 75 ml

Akrilni lak s satenastim sijajem AMSTERDAM 75 ml


8,53 € Cena na enoto 113,73 €/l
Amsterdam
(4)
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
ARTMIE Muse Glue Univerzalno vodoodporno lepilo 200 ml

ARTMIE Muse Glue Univerzalno vodoodporno lepilo 200 ml


6,93 € Cena na enoto 34,65 €/l
ARTMiE
DR goldfinger pasta za vintage učinek - antično zlato

DR goldfinger pasta za vintage učinek - antično zlato


Znižana cena  16,79 € Redna cena  18,79 € Cena na enoto 763,18 €/l
Daler-Rowney

Nazadnje ogledano