Nazaj v trgovino MAIM4014_475

Tekoča metalik barva MAIMERI Idea Metallici 60 ml

Na zalogi

Izberi
€8,29
€138,17 / l
Na poti k namDostava v 4–8 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Tekoča metalik barva MAIMERI Idea Metallici z volumnom 60 ml je vrhunska barva na osnovi topila, namenjena umetnikom in ustvarjalcem. Vsebuje pravi kovinski prah, dispergiran v smoli, zaradi česar ustvari pristen kovinski videz z visokim sijajem, globino odtenka in odlično prekrivnostjo tudi na temnih podlagah.

Parametri izdelka

  • Znamka: MAIMERI
  • Linija izdelkov: Idea Metallici
  • Volumen: 60 ml
  • Osnova: topilna
  • Lastnosti: pravi kovinski pigment, hitro sušenje, visoka odpornost
  • Država porekla: Italija

Uporaba in nanos

Barva je primerna za les, kovino, steklo, keramiko, mavec in platno. Pred nanosom mora biti podlaga temeljito očiščena, razmaščena in suha. Pred uporabo stekleničko dobro pretresite in ustvarjajte v dobro prezračenem prostoru. Za redčenje barve ter čiščenje čopičev in orodja uporabite namensko redčilo Idea Metallici Thinner.

Pogosto zastavljena vprašanja

Na katere materiale lahko nanašam to barvo? Primerna je za les, kovino, steklo, keramiko, mavec ter slikarsko platno.

S čim se barva redči in kako očistim pripomočke? Za redčenje in čiščenje orodja uporabite namensko redčilo Thinner iz serije MAIMERI Idea Metallici.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano