Nazaj v trgovino RMS100020

Tableta za barvanje 12 kosov s čopičem

€1,49
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Sprostite svojo ustvarjalnost s tem kompletom akvarelnih tablic Grafix, ki je kot nalašč za umetnike vseh starosti. Ta priročna paleta vsebuje 12 živahnih akvarelnih tablet, ki se takoj aktivirajo s kapljico vode iz čopiča. Te tablete za akvarel so idealne za skiciranje, ilustriranje in barvanje, saj zagotavljajo gladko in mehko barvo, ki je idealna za uporabo na papirju, kartonu in drugih poroznih površinah. Ta komplet je izdelan z varno formulo in je posebej zasnovan za otroke, zato je čudovit in varen likovni pripomoček za otroke od 3. leta starosti dalje, da lahko raziskujejo svoje umetniške talente. Je nepogrešljiv slikarski set za začetnike, študente in ljubitelje, ki iščejo prenosen način za uživanje v akvarelnem slikanju brez nereda. Kompaktno ohišje omogoča enostavno shranjevanje in prenašanje, tako da so vaša ustvarjalna orodja vedno pripravljena za naslednji projekt, bodisi doma, v učilnici ali na poti.

  • Vsebina: Vsebuje 12 akvarelnih tablet
  • Vrsta: Akvarelne barve za akvarelne barve: Set suhih akvarelnih barv.
  • Vključuje: Vgrajen čopič
  • Primernost za starost: Primerno za starost 3+
  • Lastnosti: prenosni kovček
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano