Svetlikajoči medij TALENS 250 ml

(5)
€16,46
€65,84 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Amsterdam svetlikajoči medij znamke Royal TALENS

Namen: redčenje akrilnih barv in ohranjanje premaznega filma

Sestavine: disperzije akrilatne smole

Karakteristike:

  • mlečno beli proizvod, ki s sušenjem postane brezbarven in prozoren 
  • poveča stopnjo sijaja
  • ne vpliva na čas sušenja
  • poveča elastičnost premaznega filma
  • lahko se redči z vodo 
  • po sušenju postane vodoodporen 
  • primeren je za glazurno tehniko z akrilnimi barvami
  • nanašati na temperaturi nad 10 ° C
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Klasika, ki ne razočara, Talens preprosto izdeluje dobre medije.

Marek Preverjena ocena

V ateljeju ga imam vedno pri roki, lepo posvetli sicer mat odtenke akrila.

Pavol Preverjena ocena

Za začetnika, kot sem jaz, je ta medij odličen pomočnik pri preizkušanju različnih tehnik mešanja.

Juraj Preverjena ocena

Steklenička je praktična in medij se dobro dozira, zadovoljen sem.

Richard Preverjena ocena

Uporabljam ga predvsem za končno obdelavo plasti, doda jim tisti pravi šarm.

Andrej Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,56 € Redna cena  6,39 € Cena na enoto 22,24 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano