Nazaj v trgovino LKSK22840250

Strukturni gel LUKAS Mother of Pearl 250 ml

Na zalogi
€21,90
€87,60 / l
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

LUKAS strukturni gel Mother of Pearl je mlečnobel akrilni gel s perlastimi pigmenti, namenjen ustvarjanju plastičnih in reliefnih struktur. Po sušenju ustvari srebrnkasto belo, rahlo prosojno in vodoodporno površino z intenzivnim bisernim leskom, katerega odtenki se prelivajo od srebrno bele prek svetlo zelene do vijolične barve. Idealen je za umetnike in ustvarjalce za slikanje na platno, les ter druge trdne podlage.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: LUKAS (tradicija od leta 1862)
  • Vrsta izdelka: strukturni akrilni gel
  • Učinek: biserni lesk (Mother of Pearl) s prelivi od srebrno bele prek zelene do vijolične
  • Volumen: 250 ml
  • Lastnosti po sušenju: rahlo prosojen, vodoodporen
  • Mešanje: združljiv z akrilnimi barvami LUKAS
  • Pakiranje: 1 kos

Uporaba in nanos

Gel nanašajte s čopičem ali slikarsko lopatico neposredno na podlago kot osnovno strukturo pod sliko ali kot samostojen dekorativni element. Lahko ga mešate neposredno z akrilnimi barvami LUKAS ali pustite, da se naravno posuši na trdni in razmaščeni podlagi.

Pogosta vprašanja

Ali lahko gel mešam neposredno z akrilnimi barvami? Da, gel je popolnoma primeren za mešanje z akrilnimi barvami LUKAS.

Ali gel po sušenju ostane prozoren? Po sušenju postane srebrnkasto bel in rahlo prosojen z izrazitimi bisernimi odsevi.

Kako nanašati ta strukturni gel? Gel se najpogosteje nanaša s slikarsko lopatico ali čopičem.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano