Strukturna pasta Solo Goya grob pesek 250ml

Na zalogi
(5)
€11,60
€46,40 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Strukturna pasta Solo Goya -grob pesek“ - 250 ml

 

Strukturna pasta je namenjena delu na plastiki in površinah s teksturo z različnimi delci. Suši se z belim, mat in prekrivajočim efektom. Namenjena je rezbarjenju in kolažu.

Lahko se meša ali barva z akrilnimi barvami.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Super za mojo uporabo, zaenkrat imam črno in belo za osnovni sloj za mešanje s pouring tehniko.

Renata Preverjena ocena

S to pasto se zelo dobro dela, nanašam jo s starim čopičem in ustvari čudovite plastične efekte.

Alena Preverjena ocena

Idealno pakiranje za večje površine, pesek v njej je dovolj grob, da ustvari viden relief.

Dana Preverjena ocena

Hčerki je bilo zelo všeč za šolski projekt, delo z njo je čisto in efekt je res profesionalen.

Hana Preverjena ocena

Sem maksimalno zadovoljna, pasta se suši precej hitro in po njej se da brez težav slikati z akrilnimi barvami.

Beata Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano