Nazaj v trgovino KRL85805

Strukturna pasta Solo Goya drobni pesek 250ml

Na zalogi
(5)
€13,39
€53,56 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Strukturna pasta Solo Goya -drobni pesek“ 250ml

 

Strukturna pasta je namenjena delu na plastiki in površinah s teksturo z različnimi delci. Suši se z belim, mat in prekrivajočim efektom. Namenjena je rezbarjenju in kolažu.

Lahko se meša ali barva z akrilnimi barvami.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

To večje pakiranje je finančno veliko bolj ugodno, saj pasto porabim pri vsakem drugem projektu.

Mihaela Preverjena ocena

Kupila sem jo za otroški krožek in vsi so bili navdušeni, kako enostavno je ustvarjati reliefne podlage.

Denisa Preverjena ocena

Konsistenca je popolnoma perfektna, lepo drži obliko in ne polzi z navpičnih površin.

Alexandra Preverjena ocena

Vesela sem, da sem vzela kar večjo tubo, pri mojem ustvarjanju jo porabim precej hitro.

Romana Preverjena ocena

Enostavna uporaba in odličen rezultat, zagotovo jo bom ponovno naročila, ko mi zmanjka.

Diana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano