Nazaj v trgovino KRL85701

Strukturna pasta Solo Goya Brilliant-Gold 100 ml

Na zalogi
(5)
€6,49€7,89Znižanje
€64,90 / l
Na poti k namDostava v 7–8 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Ti akrilni izdelki Solo Goya priznane nemške znamke Kreul se uporabljajo za doseganje trojnih efektov in vašim kreacijam dajo povsem drugačno dimenzijo, tako vizualno, kot tudi na dotik. Strukturna pasta in gel se lahko uporablja tudi kot primarni material za izdelavo osnovne strukture, za različne efekte ali kot lepilo za kolaže. Njihova uporaba je zelo raznolika. Ti akrilni izdelki so na bazi vode, na površino se nanašajo s pomočjo slikarskih lopatk ali čopičev z gostimi vlakni.

Strukturna pasta služi za doseganje efekta peska na sliki. Če želite z njo dekorirati predmete, jo boste najlažje nanesli z slikarsko lopatko. Po sušenju njena površina dobi lesk in je hrapava. Strukturni pasta Brilliant-Gold je dosegljiv dosegljiva v tubi 100 ml.

ZNAČILNOSTI IZDELKA

  • V kolikor te zanima izdelek in želiš izvedeti več - kontaktiraj naš uporabniški servis. Z veseljem ti bomo pomagali!

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Izdelek je brezhiben. Barva odlično prekriva. In ta cena — primerjal sem in nisem našel nič boljšega.

Pavol Preverjena ocena

Kot ljubiteljski slikar sem z barvami zelo zadovoljen, zato sem naročil še več.

Juraj Preverjena ocena

Zlata pasta je za dodelavo slik popolna in ima čudovit kovinski sijaj.

Richard Preverjena ocena

Kupila sem jo za ustvarjalne tečaje in na platnu ustvari resnično luksuzen plastičen učinek, ki ga vsi moji študenti obožujejo.

Andrej Preverjena ocena

Malo dražja zadeva, vendar sta kakovost in gostota vredni tega.

Filip Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano