Strukturna pasta LUKAS metalna 250 ml


Izberi
€24,50
€98,00 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Strukturna pasta LUKAS je pripravljen akrilni medij z izrazitim kovinskim učinkom, namenjen ustvarjanju tridimenzionalnih reliefov in dekorativnih struktur. Popolna je za umetnike in ustvarjalce, ki delajo na platnu, lesu ali kartonu. Po nanosu se posuši z visokim leskom in po popolnem sušenju tvori stabilno, vodoodporno površino.

Parametri izdelka

  • Znamka: LUKAS
  • Vrsta: akrilna strukturna pasta
  • Učinek: kovinski / metalni
  • Konsistenca: pastozna
  • Volumen: 250 ml
  • Lastnosti: po sušenju vodoodporna
  • Pakiranje: 1 kos

Uporaba in nanos

Pasta se nanaša neposredno na trdno in razmaščeno podlago s pomočjo slikarske lopatice ali čopiča. Za ohranitev polnega kovinskega sijaja priporočamo, da jo nanašate samostojno, saj lahko neposredno mešanje z akrilnimi barvami zmanjša metalni učinek. Ko se popolnoma posuši, jo lahko prebarvate z akrilnimi barvami. Delovno orodje takoj po uporabi očistite z vodo.

Pogosta vprašanja

Ali se pasta lahko meša neposredno z akrilnimi barvami?
Pri neposrednem mešanju z akrilom se lahko kovinski učinek zmanjša, zato je najbolje pasto nanesti samostojno in jo po želji prebarvati šele po popolnem sušenju.

Kako očistiti čopiče in lopatice po delu s pasto?
Vse delovno orodje preprosto takoj po uporabi temeljito operite s čisto vodo.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano