Stenski dekor Črna osnovna barva

Na zalogi

Izberi
€4,16
€27,73 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Črna osnovna barva Wall Decor je visokokakovostna osnovna barva, ki zagotavlja enakomerno prekrivanje in zmanjšuje vpojnost površin. Uporaba te osnovne črne barve za stene znatno zmanjša porabo končnih dekorativnih slojev ter hkrati poveča intenzivnost in globino naslednjih odtenkov. Za osnovno črno barvo Wall Decor je značilen preprost nanos, hitro sušenje in možnost redčenja z vodo do 10 %. Idealna je za stene, dekorativne omete ali ustvarjalne projekte, pri katerih je potreben izrazit osnovni ton. Na voljo je v več količinah - 150 ml, 500 ml in 1000 ml, s čimer se popolnoma prilagaja različnim velikostim projektov. Zaradi visoke pokrivnosti in varčne porabe (100-150 ml/m²) je ta izdelek zanesljiva izbira za profesionalce in ustvarjalce

:

  • Barva za dekoracijo sten Črna osnovna barva
  • Volumen: 150 ml, 500 ml, 1000 ml
  • Barva: črna
  • Uporaba: poenotenje površine in zmanjšanje vpojnosti
  • Uporaba: S čopičem, valjčkom, gobo
  • Dilution: Z vodo do 10 %.
  • Poraba: 100-150 ml/m².

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)

Nazadnje ogledano