Nazaj v trgovino NVP351101514

Sonetni komplet akvarelov v kovinskem kovčku - 21 kosov

(2)
€20,33
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Komplet akvarelov Sonet podjetja Nevskaya Palitra je odličen pripomoček za slikarje začetnike. Te žive barve so izdelane po formuli, ki temelji na organskih pigmentih in sintetičnem vezivu. Zaradi enostavne mešljivosti so primerne za umetnike začetnike in študente. Barve so shranjene v ergonomskem kovinskem kovčku, ki je opremljen z ročajem za lažje prenašanje, zato ga lahko vzamete s seboj v naravo in vam ni treba skrbeti, da ga boste izgubili. Paleto barv sestavljajo živahni odtenki, za katere je značilno hitro sušenje, po sušenju pa jih je dovolj razredčiti z majhno količino vode in mogoče je nadaljevati z delom

:

  • Sonetni komplet akvarelov v kovinskem kovčku
  • primeren za umetnike začetnike
  • visoko pigmentiran
  • sodobna formula na osnovi organskih pigmentov in sintetičnega veziva
  • enostavno mešanje
  • ergonomski kovinski etui z ročajem za prenašanje
  • komplet vsebuje 21x 2,5 ml barve
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.5 2 mnenj

Komplet Sonnet Botanica je čudovit. Naravni odtenki so idealni za cvetlične motive.

Petra Preverjena ocena

Akvareli Sonnet so odlični za študente in začetnike. Dobra kakovost po ugodni ceni.

Juraj Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano