Slikarska paleta Carioca za 13 barv

€2,95
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Slikarska paleta Carioca za 13 barv je priročen plastični pripomoček, namenjen vsem umetnikom in ustvarjalcem. Zaradi svoje priročne velikosti se odlično drži v roki ter olajša mešanje posameznih odtenkov. Predstavlja zanesljivo osnovo za delo z različnimi slikarskimi tehnikami.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: Carioca
  • Material: plastika
  • Kapaciteta: 13 barv
  • Teža: 0,09 kg
  • Vsebina pakiranja: 1 kos

Uporaba

Paleta je primerna za mešanje in nanašanje akvarelnih, vodenih, akrilnih in oljnih barv.

Pogosta vprašanja

Za katere vrste barv je paleta primerna? Paleta je primerna za akvarelne, vodene, akrilne in oljne barve.

Koliko barv se lahko nanese na paleto? Paleta je zasnovana za 13 barv.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano