Nazaj v trgovino TAL931405_2M

Skicovací blok TALENS Art Creation 140 g / 80 listov, 12 – 21 cm

Na zalogi

Izberi
€6,69
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Skicirni blok TALENS Art Creation s trdimi platnicami predstavlja nepogrešljiv pripomoček za risanje, skiciranje, ilustracije s peresom in ustvarjalne zapiske. Trpežne trde platnice odlično ščitijo liste pred poškodbami ter služijo kot stabilna podlaga pri ustvarjanju na poti ali v naravi brez mize. Brezkislinski papir z gramaturo 140 g/m² zagotavlja dolgo obstojnost vaših umetnin brez bledenja ter je odporen na večkratno radiranje.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: TALENS
  • Linija izdelkov: Art Creation
  • Gramatura papirja: 140 g/m²
  • Število listov: 80 listov
  • Značilnosti papirja: brez kislin (acid-free), odporen proti poškodbam pri radiranju
  • Vezava: trda knjižna vezava
  • Razpoložljive dimenzije: 12 x 12 cm, 13 x 21 cm, 15 x 21 cm, 21 x 30 cm
  • Poreklo proizvajalca: Royal Talens, Nizozemska

Priporočene tehnike in uporaba

Blok je oblikovan predvsem za suhe tehnike in natančno risanje s svinčnikom, barvicami, tušem, finelinerja, ogljem ali rdečo kredo. Pri delu s prašnimi mediji, kot sta oglje in pastel, priporočamo uporabo zaključnega fiksativa v spreju za zaščito pred razmazovanjem. Papir ni namenjen mokrim slikarskim tehnikam z veliko količino vode.

Pogosta vprašanja

Kakšna je gramatura papirja in ali prenaša mokre tehnike? Papir ima gramaturo 140 g/m² in je namenjen suhim tehnikam, risanju s svinčnikom ali tušem, ni pa primeren za akvarel in druge mokre tehnike z veliko vode.

Ali je papir v skicirnem bloku brez kislin? Da, papir je brez kislin (acid-free), kar pomeni, da sčasoma ne porumeni in ne izgublja kakovosti.

Kakšno vezavo ima ta blok? Skicirni blok ima trdo knjižno vezavo, ki pri odpiranju nudi stabilno oporo pri risanju na terenu.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano