Nazaj v trgovino TAL9314152M

Skicirni blok TALENS ArtDeco 13 x 21 cm - 80 listov

Na zalogi
€6,69
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Skicirni blok TALENS ArtDeco z dimenzijami 13 x 21 cm je kakovosten zvezek za skiciranje s trdimi platnicami, ki odlično ščitijo papir pred poškodbami ter služijo kot čvrsta podlaga za ustvarjanje na poti. Vsebuje 80 listov vrhunskega brezkislinskega papirja (acid-free) z gramaturo 140 g/m², ki sčasoma ne rumeni in brez težav prenese večkratno radiranje ter plastenje potez.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: TALENS
  • Linija izdelkov: ArtDeco / Art Creation
  • Dimenzije: 13 x 21 cm
  • Število listov: 80 listov
  • Gramatura papirja: 140 g/m²
  • Lastnosti papirja: brez kislin (acid-free), arhivska obstojnost
  • Vezava: trda knjižna vezava

Uporaba in tehnike

Blok je idealen za suhe tehnike, kot so grafitni svinčniki, barvice, pero, risanje s črnilom, flomastri, rdeča kreda in oglje. Pri prašnih medijih (oglje, kreda) priporočamo, da končano risbo zaščitite s fiksirnim sprejem. Papir ni namenjen mokrim tehnikam z veliko količino vode.

Pogosto zastavljena vprašanja

Kakšna je gramatura papirja in ali je primeren za akvarel? Papir ima gramaturo 140 g/m² in je namenjen predvsem suhim tehnikam ter risanju s peresom, ni pa primeren za mokre tehnike z obilico vode.

Ali je papir v bloku brez kislin? Da, papir je popolnoma brez kislin (acid-free), kar preprečuje rumenenje in zagotavlja dolgotrajno obstojnost vaših umetnin.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano