Nazaj v trgovino SKR9414000_2

Skicirni blok SAKURA 140 g/m² – 80 listov, 9 – 21 cm

Na zalogi

Izberi
€5,39
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Skicirni blok SAKURA s 140 g/m² gladkim belim papirjem in 80 listi je popolna izbira za risanje, skiciranje ter lettering doma, v šoli ali na poti. Papir omogoča plastenje suhih tehnik ter fino, rahlo laviranje z minimalno količino vode. Zahvaljujoč lepljeni vezavi ostane blok zanesljivo spet med ustvarjanjem.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: SAKURA
  • Gramatura papirja: 140 g/m²
  • Število listov: 80 listov
  • Barva papirja: bela
  • Površina: gladka
  • Vrsta vezave: lepljena vezava
  • Poreklo: Japonska (tradicija od leta 1921)

Uporaba in tehnike

Blok je primeren za svinčnik, oglje, barvice, tehnična peresa, flomastre, lettering ter rahlo laviranje. Pri uporabi mokrih medijev priporočamo zmeren nanos vode in sušenje papirja med posameznimi sloji. Gladka površina omogoča izris izjemno natančnih in čistih linij brez razlivanja črnila.

Pogosto zastavljena vprašanja

Kakšna je gramatura papirja in ali prenese mokre tehnike? Papir ima gramaturo 140 g/m², kar je odlično za suhe medije in rahlo laviranje z minimalno količino vode.

Kakšno vezavo ima ta skicirni blok? Blok ima kakovostno lepljeno vezavo, ki trdno drži vseh 80 listov skupaj.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano