Nazaj v trgovino RTL9314001M

Skicirni blok ROYAL TALENS Art Creation Black 9 x 14 cm, 140 g, 90 listov

Na zalogi
€3,49
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Skicirni blok Talens Art Creation v elegantni črni izvedbi (Black) z dimenzijami 9 x 14 cm vsebuje 90 listov kakovostnega papirja z gramaturo 140 g/m2. Zahvaljujoč rahlo teksturirani beli površini brez vsebnosti kislin (acid-free) zagotavlja odlično arhivsko obstojnost, zato vaša dela sčasoma ne bodo zbledela ali porumenela. Trdna platnica in čvrsta vezava vam omogočata udobno ustvarjanje ter beleženje idej kjerkoli na poti, tudi brez uporabe mize.

Ta papir predstavlja popolno ravnovesje med papirjem za skiciranje in akvarelnim papirjem, zaradi česar se odlično obnese pri suhih in mešanih tehnikah brez neželenega prebijanja pri delu s tušem ali rahlim laviranjem. Skicirka tradicionalnega nizozemskega proizvajalca ROYAL TALENS je odlična izbira za študente, ilustratorje, popotnike in profesionalne umetnike.

  • Gramatura papirja: 140 g/m2, fina tekstura, acid-free (brezkislinski)
  • Število listov in dimenzije: 90 listov, format 9 x 14 cm
  • Vezava in platnice: Trda vezava, trdna podlaga za risanje na terenu, črne platnice
  • Primerni mediji: Svinčnik, oglje, pasteli, pisalo, črnilo, tuš, gvaš, akrilne barve in lahkoten akvarel
  • Opozorilo: Blok ni namenjen mokrim tehnikam z veliko količino vode
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano